• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • مزایده زعفران به میزان 470 کیلوگرم ؛ پای زعفران به اموال تملیکی هم باز شد

مزایده زعفران به میزان 470 کیلوگرم ؛ پای زعفران به اموال تملیکی هم باز شد

  • توسط دنیای زعفران
  • دی 13, 1401
  • اخبار
تعیین قیمت خرید حمایتی زعفران - انبار زعفران تعاون روستایی مشهد - قیمت حمایتی زعفران در سال 1401 - مزایده زعفران تعاون روستایی

مزایده زعفران به میزان 470 کیلوگرم

پای زعفران به مزایده اموال تملیکی هم باز شد!

طیق اعلام مقام مسئول در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور در یکی از بزرگترین مزایده اینگونه اموالف 470 کیلوگرم زعفران هم عرضه خواهد شد.

به گزارش دنیای زعفران مشخص نیست این مقدار زعفران چرا و از چه زمانی درانبارهای این سازمان توقیف شده است. اگرچه حجم نیم تنی این محموله زیاد نیست اما برخی آن را خبری بد برای بازار تلقی کرده اند.

قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور گفت: مزایده شماره ۲۶۴ این سازمان که یکی از بزرگترین مزایده‌های امسال است، از امروز در ۳۰ استان برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم ، صاحب حجتی با بیان اینکه این مزایده از امروز دوشنبه 12 تا یکشنبه 18 دی ماه برگزار می‌شود، افزود: ارزش کالا‌های ارائه شده حدود هزار و 500 میلیارد تومان است.

 

او گفت: کالا‌هایی همچون ماشین آلات راهسازی، تاسیسات پالایشگاهی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و مواد صنعتی در این مزایده عرضه می‌شود.

صاحب حجتی افزود: در این مزایده حدود 470 کیلوگرم زعفران هم عرضه خواهد شد.

نحوه مشارکت در مزایده زعفران

قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و دفترخانه‌های اسناد رسمی، پس از دریافت امضای الکترونیک (توکن) نسبت به رویت لیست کالا‌ها و ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سامانه‌های اینترنتی به آدرس‌های الکترونیکی www.tamliki.ir و www.setadiran.ir اقدام کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین تحلیل ها

بخش آموزشی دنیای زعفران

ارتباط با ما

قیمت روز زعفران زعفران در بورس

یادداشت ها

بنر قیمت روز زعفران – بازار نقدی

گزارش روزانه بازار زیره و زعفران و پسته در بورس

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

آموزشی؛ آشنایی با زعفران، بورس و اصطلاحات

دریافت کد بورسی

درباره ما

مزیت های خرید اشتراک +راهنما