• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • شائبه فساد در دوره قبل تعاون روستایی پررنگ تر شد/زنگنه: بستن گلوگاه فساد سبب رونق در بازار زعفران شد

شائبه فساد در دوره قبل تعاون روستایی پررنگ تر شد/زنگنه: بستن گلوگاه فساد سبب رونق در بازار زعفران شد

  • توسط دنیای زعفران
  • خرداد 23, 1399
  • اخبار

ادعای جدید در خصوص فساد در دوره قبل تعاون روستایی

بستن گلوگاه فساد سبب رونق در بازار زعفران شد

در حالیکه باستانی، نماینده سابق تربت حیدریه، در مصاحبه ای از فساد در سازمان تعاون روستایی (در زمان مدیریت پیشین) خبر داده بود و شرط خود برای رای اعتماد به وزیر جدید جهاد کشاورزی را برکناری شیرزاد مدیر وقت تعاون روستایی عنوان کرده بود، حالا زنگنه نماینده جدید تربت حیدریه در مجلس هم تلویحا به موضوع فساد در دوره قبل تعاون روستایی اشاره کرده و گفته که بستن گلوگاه فساد منجر به رونق بازار زعفران شد.

طبیعتا اگر شائبه فساد در تعاون روستایی جدی است و مساله صرفا ناکارآمدی نبوده، باید منتظر پرونده قضایی هم باشیم.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهم‌ترین اولویتم در منطقه برطرف کردن مشکلات زعفران است، گفت: وقتی در این حوزه گلوگاه فساد را از بین بردیم، بازار رونق گرفت، هرچند در این حوزه تهدید هم شدیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مه‌ولات، محسن زنگنه روز پنج شنبه 23 خرداد ضمن حضور در مراسم کلنگ زنی دو مجتمع فرهنگی، آموزشی و مذهبی و بازدید از روند پروژه ساخت ساختمان پزشکان بیمارستان امام رضا (ع) مه ولات، در جمع مردم روستای حسن آباد مه ولات اظهار کرد: مسئله اصلی کشور اجرایی‌سازی قوانین است.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون برنامه ۵ ساله که مهم‌ترین برنامه کشور است، متاسفانه ۵ درصد اجرایی شده، تصریح کرد: ما قانون‌های خوبی داریم، ولی اجرایی نمی‌شود، چراکه دولت‌ها در اجرای قانون تنبل هستند.

وی ادامه داد: مهم‌ترین اولویتم در منطقه برطرف کردن مشکلات زعفران است و وقتی در این حوزه گلوگاه فساد را از بین بردیم بازار رونق گرفت، هرچند در این حوزه تهدید هم شدیم.

زنگنه پیشتر هم گفته بود: رفع موانع و حذف برخی افراد و کوتاه کردن دست سودجویان از جیب کشاورزان زحمت‌کش و با تدابیر خوب رییس جدید سازمان‌تعاون‌روستایی تحولی در بازار ‎زعفران صورت گرفته است. روزهای خوبی در انتظار زعفران است…

اظهارات زنگنه در خصوص مسائل مهم کشور

زنگنه با بیان اینکه بخش عمده مشکلات کشور فساد و رانت است، اضافه کرد: مسئله اصلی کشور اجرایی‌سازی قوانین است و اگر ما نظارت کنیم مشکلات حل می‌شود.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه خود قرار دهند، افزود: ما هم باید ۲۴ ساعته کار کنیم، چرا که عقب هستیم و در این خصوص کارگروه‌هایی تشکیل می‌دهیم تا مشکلات را با همفکری مردم حل کنیم.

زنگنه با تاکید بر اینکه باید مساجد را به پایگاه مقابله با جنگ اقتصادی تبدیل کنیم و خیرین هم به میدان بیایند، خاطرنشان کرد: ملت همچون همیشه پای کار هستند و مسؤولان هم باید به میدان بیایند، بگذاریم چرخ صنعت بچرخد، البته با توجه مشکلات موجود از جمله گرانی‌ها کار سختی را در پیش داریم، اما امیدواریم با همکاری مردم خبرهای خوشی را بشنویم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست داده های قیمت نقدی (spot price) و نحوه تهیه

یادداشت ها

بخش آموزشی دنیای زعفران

ارتباط با ما

قیمت روز زعفران زعفران در بورس

بنر قیمت روز زعفران – بازار نقدی

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید