کشف 5 تن زعفران تقلبی در پردیس

  • توسط دنیای زعفران
  • تیر 31, 1399
  • اخبار

مسئول بهداشت محیط شهرستان پردیس گفت: متخلفان طی هشت ماه گذشته در این کارگاه غیر مجاز با استفاده از ۱۳۰ کیلو گرم مواد اولیه در حدود ۵ تن زعفران تقلبی تولید کردند.

شهربانو محمودی روز دوشنبه در حاشیه گشت مشترک بازرسی به خبرنگاران گفت:در این کارگاه غیرمجاز تعداد زیادی کارتن مواد تولید شده  با برچسب های تقلبی سیب سلامت و نام برند غیر مجاز برای توزیع آماده سازی شده بود.

 وی با اشاره به فعالیت ۸ ماه گذشته این کارگاه غیر مجاز  ادامه داد: بسته های ۲۵ کیلویی اسانس برای تولید رنگ غیر مجاز تقلبی و توزیع بین عمده فروشان، خرده فروشان و رستوران‌ها در سطح شهرستان پردیس و یا سایر شهرستان ها توسط متخلفین در گوشه و کنار این کارگاه گردآوری شده بود.

به گزارش دنیای اقتصاد ، مسئول بهداشت محیط پردیس گفت: کارگران با شرایط نامناسب و در محلی کاملا غیر بهداشتی و غیر مجاز به کار مشغول بودند و با استفاده از برچسب های تقلبی سیب سلامت و نام برند محصولات غیرمجاز را  در این محل بسته بندی می‌کردند.

محمودی با اشاره به شرایط مواد اولیه مصرفی در این کارگاه غیر مجاز، عنوان کرد: مواد اولیه استفاده  شده خارجی و قاچاق هستند و  وزارت بهداشت و درمان به این نوع کالاها اجازه ورود نمی دهد.

وی افزود: از ابتدای سال درطی گشت های مشترک بازرسی بر اساس نظریات کارشناسان اداره بهداشت، تعداد زیادی از رستوران های سطح شهرستان به دلیل استفاده از رنگ های غیر مجاز پلمب شدند.

مسئول بهداشت محیط پردیس گفت: این مواد غیر مجاز غذایی  قاچاق در انبار دپو شدند و در این راستا پلیس آگاهی برای تخلف یاد شده تشکیل پرونده داد.  

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

یادداشت ها

بخش آموزشی دنیای زعفران

ارتباط با ما

قیمت روز زعفران زعفران در بورس

بنر قیمت روز زعفران – بازار نقدی

گزارش روزانه بازار زیره و زعفران و پسته در بورس

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

دریافت کد بورسی

درباره ما

مزیت های خرید اشتراک +راهنما